Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

03 | 04 | 2020

TEATRZYK "MAGICZNE SŁOWA"

Dn. 22.01.2020 r. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Lalek BAJKA ze Starego Sącza, którzy przedstawili spektakl MAGICZNE SŁOWA.

Dzięki poznaniu perypetii kapryśnej, wiecznie znudzonej dziewczynki o imieniu Lenka dzieci zrozumiały, jak ważne jest okazywanie innym ludziom szacunku. Uzmysłowiły sobie także, jaką ogromną moc niesie ze sobą używanie czarodziejskich słów takich jak: proszę, przepraszam, dziękuje. Mamy nadzieję, że to ważne i mądre przesłanie będzie towarzyszyło naszym przedszkolakom każdego dnia.

tekst i foto Wiesława Stańczyk

 

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1602682
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
882
1205
7802
1587073
1602682