03 | 04 | 2020

TEATRZYK "MAGICZNE SŁOWA"

Dn. 22.01.2020 r. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Lalek BAJKA ze Starego Sącza, którzy przedstawili spektakl MAGICZNE SŁOWA.

Dzięki poznaniu perypetii kapryśnej, wiecznie znudzonej dziewczynki o imieniu Lenka dzieci zrozumiały, jak ważne jest okazywanie innym ludziom szacunku. Uzmysłowiły sobie także, jaką ogromną moc niesie ze sobą używanie czarodziejskich słów takich jak: proszę, przepraszam, dziękuje. Mamy nadzieję, że to ważne i mądre przesłanie będzie towarzyszyło naszym przedszkolakom każdego dnia.

tekst i foto Wiesława Stańczyk